Kaip neteisingai parinktas gydymas blogina situaciją…?

Gydymas dar tęsiasi, bet jau galime pasidžiaugti progresu! Kaip ir matote nuotraukoje parašytame tekste – klientė pas mus atvyko po kito specialisto netinkamai parinkto gydymo, o kas gi yra šiose nuotraukose?

Tai – ne nuospauda, tačiau ši vieta buvo gydoma būtent su mintimi, kad tai yra ji, ir tuo pačiu būdu buvo gydoma kelis vizitus…

neteisingai parinktas gydymas

Iš tiesų – tai karpa! 

Kaip žinia, karpos yra viruso sukelti dariniai, ir netinkamai pasirinkus gydymo metodą, situaciją pabloginti labai lengva.

Nuospaudos yra šalinamos mechaniniu būdu, naudojant tam tikrus įrankius ir „šlifuojant” suragėjusią odą, tačiau jei taip padarysite su karpomis – suteiksite joms galimybę plisti į aplinkinius audinius be jokio vargo, ir karpa ims didėti, jų gali padaugėti.

Štai kodėl itin svarbu gydymo metu (gydant karpą jos gydymo būdu) suragėjusiai daliai nuimti nenaudoti nuospaudoms skirtų įrankių ir priemonių, kurios veikia „šlifavimo” principu (taip pat jų nenaudokite ir namuose).

Suragėjimus rekomenduojame tvarkingai apkirpti, kad tęsiant gydymą specialiosiomis priemonėmis, jos pasiektų reikiamą odos sluoksnį, kur turime viruso pažeistas ląsteles, nepašalinus suragėjimų priemonė neprasiskverbs!

Pėdų karpos yra opi problema, ir itin skaudi, todėl tokia patirtis yra labai siaubinga, bet džiaugiames galėdami padėti!

Ir nors klysti žmogiška, reikia mokėti laiku suprasti savo klaidas, kad nenukentėtų klientas, kuris ateina tikėdamasis, kad šiandien bus ta diena, kai jis galės lengviau atsikvėpti.

Štai kas yra svarbu dirbant tokį darbą… Rezultatas, logiškas mąstymas, žinių naudojimas, progreso sekimas ir analizavimas.

 

Registracija ir atsakymai į jums rūpimus klausimus teikiami

 numeriu +37060640063 

Darbo laikas: Pirmadienis – Penktadienis 10:00-19:00