Kai negydomas nagų grybelis, grybelinė infekcija pažeidžia apie 60% nago plokštelės.  Nagas gali sluoksniuotis ir gali pradėti trupėti, o laikui bėgant jo būklė gali pablogėti ir užkrėsti kitus kojų nagus. Būtina kuo greičiau kreiptis į gydytoją.

Kas atsitiks, jei nagų grybelis nebus gydomas

Jei nėra gydomas nagų grybelis, gali atsirasti nagų sustorėjimas, nagas pradeda trupėti, vystosi gili mikozė, kuri padeda grybeliui su krauju prasiskverbti i vidinius organus – pasekmės gali būti net mirtis. Negydomas nagų grybelis atidaro vartus kitoms infekcinėms ir bakterinėms ligoms. Imuninė sistema nusilpsta, gali išsivystyti tokios ligos kaip bronchinė astma, alerginis dermatitas, įvairūs odos berimai ir reakcijos.

Kai negydomas nagų grybelis

Patiriamas diskomfortas, prarandamas estetinis vaizdas, nagas deformuojasi, atsiranda problema su nagų priežiūrą, nagą sunku nukirpti.

Nagų spalvos pasikeitimas

Nago spalva yra gana pastovi ir paprastai yra sveikos rūžavos spalvos. Nago spalvos pasikeitimas, tai vienas iš simptomu, kad reikėtu kreiptis į podologa pasitikrinimui. Podologo kabinete jums bus paimtas nago grybelio tyrimas ligai nustatyti.

Ką daryti?

Jei įtariate, kad sergate nagų grybelio infekcija, ar pastebėjote pirmuosius požymius, jus skubiai turėtumėte kreiptis pas pėdų priežiūros specialistą.

Registruotis telefonu

+370 606 40063