Rankų ir kojų nagų ligos

Dažniausiai pasitaikančios rankų ir kojų nagų ligos yra: ploni ir lūžinėjantys nagai; nago trauma, nagų vagelės; nagų spalvos pokyčiai; išsigaubę laikrodžio stiklelio formos nagai; onkologiniai nagų pakitimai; grybelinės ligos; nagų lūžinėjimas; nago plokštelės įdubimas; nagų duobutės (antpirščio fenomenas); nago spalvos pasikeitimas į geltoną arba rudą (aliejaus dėmės simptomas); odos sustorėjimas po nagu; nago plokštelės atsiskyrimas nuo guolio.

Rankų ir kojų nagų ligos.

Nagų ligos yra lengvai pastebimos ir atsiradus nors mažiausiam nago pakitimui, reikėtu kreiptis pas pėdų priežiūros specialistą (podologas). Tiek pačių nagų pakitimų, tiek juos sukeliančių priežasčių gali būti įvairių. Podologo kabinete bus nustatyta priežastis, paskirtas gydymas pačioje ankstyvojoje ligos progresavimo stadijoje.

Traumuotas nagas, Gydymas podoklinikoje

Traumuotas nagas

Pas pėdų priežiūros specialistą dažnai kreipiasi klientai, patyrę nago traumą. Pažeidimų priežastis dažniausiai būna mechaninio ar cheminio poveikio.

Jeigu traumą patyrusiu nagu nepasirūpinama iš karto ir delsiama, jis beveik visas gali atšokti nuo guolio. Traumuotas nagas daugiau yra linkęs „pagauti” grybelinę infekciją.

Ką daryti, jei buvo pažeistas nagas? Ieškokite profesionalios pagalbos mūsų klinikoje. Specialistas-podologas diagnozuos, nustatys pažeidimo laipsnį ir atliks reikiamas manipuliacijas.

Procedūrą sudaro antiseptinis gydymas, taip pat darbas su pažeista nago dalimi.

Sustorėjęs nagas (onihogrifozė)

Onichogrifozė yra nagų plokštelės liga, kurią lydi nago deformacija ir sustorėjimas. Kitaip jis vadinamas „puokščių nagas.” Nagų deformacijų priežastys gali būti įvairios, tačiau pagrindiniai įtaką darantys veiksniai yra šie:

Sustorėjęs nagas (onihogrifozė)

» endokrininiai sutrikimai;
» nagų plokštelės sužalojimai;
» genetiniai sutrikimai;
» nagų plokštelių psoriazė;
» grybeliniai nagų pažeidimai;
» kojų venų varikozė;
» ligos, sukeliančios odos keratolizacijos sutrikimus;
» siauri batai, suspaudžiantys kojų pirštus.

Ši liga būdinga vyresnio amžiaus žmonėms, tačiau susirgti gali visi, net vaikai. Nagų onchogrifozė turi vieną ryškų simptomą – nago išvaizdos ir jo storio pasikeitimas.

Podologas parenka individualų gydymą – specialiu aparatu nagas ploninamas, atliekama analizė, kuri nustato grybelinę nagų infekciją. Taip pat suteikiamos preparatų rekomendacijos, kurios minkština nago plokštelę ir daro jį elastingu.

Nago plokštelės atšokimas nuo guolio (onicholizė)

Onicholizė – nago atšokimas nuo guolio. Kai po nagu susidaro tuštuma, nago plokštelė keičia spalvą. Kartais ji tampa melsvai balta, kartais geltona arba ruda.

Nagas gali atšokti vartojant tam tikrus vaistus, ypač nuo antibiotikų. Nagai gali atšokti ir sergant įvairiomis infekcijomis. Pagrindinis pavojus, yra grybelinės ligos, tačiau šiuo metų dažnesnė nagų atšokimo priežastis yra – GELINIO LAKAVIMO PERNEŠIOJIMAS. Nagas remiasi į avalynę ir po truputį atšoka. Tai gali tapti nago trauma.

Onicholizė, nago plokštės atšokimas nuo guolio

Medicininis pedikiūras senjorams

(diabetinių pėdų pedikiūras) – Gelbėjame senjorų kojas:

Onichogrifozė yra tai, ką matote nuotraukose – sustorėję, pageltę nagai, stiprios nagų deformacijos ir kreivas augimas, kurio priežastis yra ne vienodu greičiu augantis nagas skirtingose nago zonose.

Onichogrifozė yra dažnas senyvo amžiaus žmonių palydovas – endokrinines sistemos ligos, venų ir kraujotakos sutrikimai, ir puokštė kitų faktorių bei ligų, lemiančių šios problemos atsiradimą.

Medicininis pedikiūras senjorams

Tokio tipažo nagus tvarkome jau nebe estetikos tikslais – pagrindinis tikslas yra diskomforto ir skausmo atsikratymas☝🏽, kad palengvinti kasdienybę, juk kojos yra toks pats svarbus įrankis gyvenime, kaip ir rankos, akys, klausa, gebėjimas judėti.

Džiaugiames galėdami padėti ir skatiname bent kas kelis mėnesius atvykti ar atvesti savo artimuosius tam, kad sutvarkyti problematiškus nagus ar pėdas!

Mūsų statistika liūdna – daugelis vis dar nežino apie tokias paslaugas (ypač senjorai ir jų artimieji)
Todėl skatiname dalintis informacija, kad senjorai gautu tinkamą pagalbą.

Paslaugų ir procedūrų kainos

Paslaugos pavadinimas Kaina
Pėdų įtrūkimų sutvarkymas nuo 50 Eur
Kulnų suragėjimų šalinimas nuo 50 Eur
Nuospaudų šalinimas nuo 50 Eur
Įaugusio nago korekcija nuo 50 Eur
Onichomikozės (grybelio) nago korekcija nuo 50 Eur
Traumuoto nago korekcija nuo 50 Eur
Vienos ar kelių nuospaudų šalinimas nuo 50 Eur
Konsultacija 30 Eur
Grybelio (onichomikozės) tyrimas (Mėginio paėmimas procedūros metu) 20 Eur
PGR Grybelio (onichomikozės) tyrimas (Mėginio paėmimas procedūros metu) 60 Eur
Grybelio (onichomikozės) tyrimas (atliekamas individualiai ne procedūros metu) 35 Eur
Karpos(-ų) valymas 50 Eur
Nago protezavimas nuo 50 Eur
Probleminių pėdų tvarkymas
1 sunkumo laipsnis
2 sunkumo laipsnis
3 sunkumo laipsnis
– — – — –
1 sunkumo nuo 80 Eur
2 sunkumo nuo 90 Eur
3 sunkumo nuo 100 Eur
Medžiagos ir priemonės

Naudojame pažangiausias priemones ir medžiagas, kurios pasitvirtino daugelyje pasaulio klinikų.

Kokybė ir savalaikę pagalbą

Suteikiame kokybišką ir savalaikę pagalbą ir turime didelį patenkintų klientų skaičių.

Specialistų kvalifikaciją

Patyrę specialistai nuolat tobulina savo kvalifikaciją pas geriausius Europos podologus.