Apie „Podologijos klinika Vilniuje” Klientų atsiliepimai

Miglė Arūnienė

Didžiausios rekomendacijos! Pėdų specialistė Katerina yra tiesiog nuostabi! Kreipiausi dėl ilgai varginusių ir skausmingų pėdų problemų, jau po pirmo apsilankymo buvo labai labai didelis pagerėjimas. Neprireikė jokio chirurginio įsikišimo, nors keletas kitų įstaigų siūlė. Katerinos atliktas darbas profesionalus, bendravimas labai malonus, o svarbiausia, kad yra nuoširdžiai rūpinamasi problemos sprendimu. Didelis AČIŪ!

Lina Germaniene

Rekomenduojų šia kliniką visiems, kas turi problemų su kojų nagais ir pėdomis! Specialistei Katerinai didžiausias ačiū už kruopštų darbą.❤️

Monika Šiaudinytė

Nuoširdžiai rekomenduoju nuostabią specialistę Kateriną, kuri dirba tikrai labai profesionaliai, kruopščiai ir kantriai. Porą metų kentėjau nago skausmus, turėjau kelias operacijas, lankiausi pas ne vieną gydytoją, buvo paskirtas ne vienas nesėkmingas gydymas.. labai gaila, kad šios specialistės nesutikau anksčiau. Katerinos gydymo rezultatus jaučiu jau po mėnesio, o svarbiausia galiu eiti ir miegoti be skausmo. Dėkoju už Jūsų kantrybę ir pagalbą. Kuo didžiausios sėkmės gydytojai ir visai Jūsų klinikai!

Svetlana

Esu be galo dėkinga puikiai klinikos specialistei – Katerinai. Per metus laiko išgydėme užsisenėjusią nagų problemą. Išgydėme su nuolatine rūpestinga ir profesionalia priežiūra, priemonėmis, procedūromis ir begaline abipuse kantrybe. Gydymas nebuvo trumpas, bet efektyvus ir dabar džiaugiuosi ne tik sveikais, bet ir išpuoselėtais nagais ir pėdomis! Lyginant podologų paslaugas, domėjausi tikrai ne vienu variantu. Kelių gana išreklamuotų ir atrodytų populiariu specialistų kainos ne tik ne mažesnės, o gerokai aukštesnės, nes dažnai parodoma tik pradinė minimaliausia kaina arba iki galo neįvardijama kas žmogaus laukia gydymo procese. Podoklinikos paslaugos tikrai išlaiko optimalų kokybės ir kainų santykį. O skaičiuojant komplekse, dažnai ir mažesnės. Tikrai niekas neatstos tolerantiško ir pagarbaus bendravimo su specialistu – nesijauti kaltas, kad turi problemą, o kartu judi jos sprendimo link. Labai rekomenduoju šią specialistę tiems, kas dar vis dar nedrįsta praverti podologo kabineto durų dėl nagų ar pėdų problemų arba jau turi nesėkmingos gydymo patirties kitur.

Jurgita Stundienė

siuo metu lankausi del iaugusio nago, esu labai patenkinta! darba atlieka profisionaliai! dar nepabaiga, bet tikiu ir pasitikiu 100%, rezultatas matosi po kiekvieno vizito. Tikrai REKOMENDUOJU!!

Kotryna Gotberg Designation

puiki specialistė, gydymas viršijo lūkesčius, ačiū

Jolita Streimikyte

Puiki gydytoja,visada maloni,kruopšti ir profesionali! Ačiū už gražius nagučius! Sėkmės Jums!

Dalia Penkauskaitė

Nuostabi,profesionali,atsakinga savo srities specialistė,tikrai rekomenduoju,kreipkitės liksite patenkinti atliktu gydytojos darbu.

Максим Юрьевич Юрьевич

Labai professionali, komunikabili, atsakinga gyditoja. Aciu jums uz jusu nuotaika ir pagalba man ❤️

Bal Sandra

Džiaugiuosi jus atradusi, Katerina. Esate nuostabi savo srities profesionalė. 💜

Gabrielė Mikelionienė

Pagaliau radau specialiste kuri nuostabiai sutvarko pedu ir nagu problemas. Tikrai kas turite problemu kreipkites, nepasigailesit 🙂

Marija Gavelyte

Rekomenduoju.Nevarkit patys tvarkydami pedu problemas,palikit tai puikiai specialistei.

Svetlana Go

Puikus darbas! Geriausios rekomendacijos!

Liuda Zdanovska

Tobulą meistrę Katerina rekomenduoju visiems

Neringa Žalėnė

Labai rekomenduoju meistrę Kateriną, medicininio pedikiūro specialistę. Kai supranti - kuo kosmetinis dekoratyvinis pedikiūras skiriasi nuo medicininio higieninio ir namo parleki kūdikio pėdutėmis! Ačiū, Katerina! 💓

Ausra Chruskova

Puiki meistre ismananti savo darba .Rekomenduoju

Beata Vetrova

Puiki specialistė Katerina profesionaliai atlieka paprastą ir gydomąjį pedikiurą. Tiek aš, tiek mano artimieji ir draugai esame laimingi bei labai dėkingi už kropštumą, atliekant ne įtiin lengvą darbą. Na ir, be abejo, už grožį bei sveikatą.

Kodėl rinktis mus?

Geresne diena prasideda nuo švaraus žingsnio..

Profesionalus specialistai

Išsamios konsultacijos

Atsakymas greičiau negu per 24/h

Lengva paklausti ir gauti atsakymą

Jūsų žingsniai tai jūsų akimirkos..

Mūsų profesionalūs specialistai padės jums greičiau išspręsti problemas, kurios kankina jus kasdien, ir leis mėgautis švariomis bei sveikomis kojomis.

Konsultacijos

Mūsų specialistai yra pasiruošę atsakyti į Jūsų klausimus ir suteikti profesionalų patarimą dėl įvairių sveikatos klausimų.

Išsirinkite paslaugą

Paslaugų pasirinkimas dar niekada nebuvo tokias lengvas, suprantamas ir paprastas kaip pas mus!

Gaukite pagalbą greičiau nei 24/h

Mes visada stengiamės atsakyti kuo greičiau savo klientui ir juos priimti šiltai bei greitai.

Ką mes siūlome

Teikiamos paslaugos

Grybelio pažeistų nagų korekcija ir gydymas

Mūsų specialistai pasirūpins jūsų pažeistais nagais viso gydymo metu. Taikome kompleksinį gydymo metodą – medikamentinis + išorinis.

Įaugusių nagų korekcija ir gydymas suaugusiems ir vaikams

Įaugusių nagų problemą sprendžiame moderniais, neskausmingais ir neinvazyviais gydymo metodais.

Nuospaudų, įtrūkimų, suragėjimų šalinimas ir gydymas

Neinvazyviais, neskausmingais būdais galime padėti atsikratyti skaudžių ir neskaudžių nuospaudų, suragėjimų ar įtrūkimų.

Traumuoto nago korekcija ir gydymas

Traumuoto nago korekcija – procedūra, skirta traumuotiems, atšokusiems nuo nago guolio nagams.

Tik nagų korekcija

Procedūra skirta deformuotiems, sustorėjusiems, onichogrifozės paveiktiems nagams.

Diabetinės pėdos priežiūra

Diabetinės pėdos priežiūros procedūra orientuota į cukraligę sergančiuosius asmenis, kuriems reikalinga nagų ir pėdų priežiūra ir valymas, korekcija.

Gydomasis higieninis pedikiūras

Gydomasis higieninis pedikiūras skirtas visiems, kas nori susitvarkyti nuospaudas, suragėjimus ar įtrūkimus bei nagus per tą patį vizitą.

Karpų gydymas ir šalinimas

Taikome ilgalaikį gydymo metodą su azotu bei elektrokoaguliacijos aparatu.

Grybelio diagnostika – tyrimai

Mūsų klinikoje galite atlikti mikrobiologinį grybelio tyrimą bei PGR grybelio tyrimą, grybelio rūšiai nustatyti.