podoklinika.lt

Nuospaudų, įtrūkimų, suragėjimų šalinimas ir gydymas Vilniuje

Nuospaudos bei pėdų įtrūkimai gali varginti kur kas daugiau nei tik estetinė problema atėjus šiltajam sezonui. Suprantama, kad gražios ir lygios pėdos yra siekiamybė ypač dėvint atvirą avalynę, tačiau šalia grožio svarbu nepamiršti, kad pirmiausia reikia galvoti apie pėdų sveikatos būklę, ne tik išvaizdą.

Nuospaudų, įtrūkimų, suragėjimų šalinimas ir gydymas Vilniuje suteikia jums galimybę puoselėti ir rūpintis savo pėdų sveikatingumu kartu su profesionalių specialistų pagalba. Mes pasirūpinsime, kad jūsų pėdos būtų ne tik gražios, bet ir visapusiškai sveikos.

Kodėl atsiranda nuospaudos (hiperkeratozė)?

Nuospaudos ant pado ir įtrūkimai dažnai atsiranda dėl nuolatinio spaudimo ir trinties tam tikrose pėdų vietose. Nuospauda susidaro kaip natūrali odos reakcija, siekiant apsisaugoti nuo nuolatinio trynimo, kurį paprastai sukelia netinkamai prigludę batai, ilgas vaikščiojimas ar stovėjimas. Dėl nuolatinio spaudimo oda storėja ir kietėja, kol galiausiai susidaro akimi matomi odos suragėjimai.

Kita vertus, įtrūkimai dažniausiai atsiranda, kai oda tampa pernelyg sausa ir praranda elastingumą. Dėl sausumo suragėjusi skyla, ypač ant kulnų, ir atsiranda skausmingi įtrūkimai, kurie gali kraujuoti arba užsikrėsti, jei nėra tinkamai gydomi. Tokie veiksniai kaip netinkama avalynė, drėgmės trūkumas ir tam tikros medicininės būklės, pavyzdžiui, diabetas, gali paspartinti pėdų nuospaudų ir įtrūkimų susidarymą.

Pavyzdys

Rezervacija.

Nuospaudų gydymo kaina

Vienos ar kelių nuospaudų, suragėjimų ir įtrūkimų gydymo kaina prasideda nuo 50 eurų. Tačiau šalia gydymo jūs gaunate ir išsamią informaciją, kaip rūpintis savo pėdomis namuose, kad daugiau šios problemos nepasikartotų ateityje.

Kojų nuospaudų gydymas

Norint kuo efektyviau gydyti nuospaudas ir pėdų įtrūkimus reikia derinti namų priežiūrą ir profesionalų gydymą. Pateikiame išsamią dažniausiai taikomų metodų apžvalgą:

profesionalus nuospaudu gydymas

Profesionalus gydymas

Kai nuospaudos yra didesnės, gilesnės ir jų nepavyksta išgydyti namuose, rekomenduojame nedelsti ir kuo greičiau kreiptis pas podologą, kuris atliktų nuospaudų valymą. Procedūros metu yra kruopščiai ir be skausmo nuvaloma sustorėjusi oda. Šiai procedūrai kreipkitės tik pas profesionalius specialistus, kad būtų išvengta sužeidimų ir infekcijos.

Gali būti paskirti ir individualūs ortopediniai įtaisai arba vidpadžiai, kad būtų perskirstytas spaudimas pėdoms ir išvengta nuospaudų ir įtrūkimų susidarymo. Jie ypač naudingi asmenims, turintiems pėdų deformacijų, pilnapadystę ar netaisyklingą eiseną.

profesionalus nuospaudu gydymas
pėdų įtrūkimų gydymas Vilniuje

Įtrūkimų gydymas

Pėdų įtrūkimų gydymą labai rekomenduojame palikti specialistams. Pirmiausia, įtrūkimai turi būti tinkamai sutvarkyti specialiais prietaisais nušlifavus odą aplink juos. Bandymas tai atlikti namuose gali dar labiau pabloginti situaciją ir pagilinti susidariusias žaizdas. Kai įtrūkimai yra sutvarkyti, rekomenduojama naudoti specialiai įtrūkusiems kulnams skirtus pėdų kremus, taip rūpinantis pėdų priežiūra namuose.

pėdų priežiūra namų sąlygomis

Namų priežiūros procedūros

  • Eksfoliacija ir pilingas: reguliariai šveiskite suragėjusias vietas naudodami pemzą arba pėdų dvipusę pėdų dildę. Tai padeda pašalinti negyvą odą ir sumažinti nuospaudų storį. Geriausia tai daryti po to, kai 10-15 minučių pamirkysite pėdas šiltame vandenyje, kad oda suminkštėtų.

 

  • Drėkinimas: kasdien, ypač po šveitimo, tepkite drėkinamąjį arba pėdų kremą. Ieškokite produktų, kurių sudėtyje yra karbamido, salicilo arba pieno rūgšties, padedančių suminkštinti ir suardyti kietą odą.

 

  • Avalynės paminkštinimai: naudokite amortizuojančias pagalvėles arba vidpadžius į batus, kad sumažintumėte spaudimą ir trintį suragėjusiose vietose. Tai gali užkirsti kelią tolesniam sustorėjimui ir palengvinti skausmą.

 

  • Mirkymas: pamirkykite pėdas šiltame muiluotame vandenyje arba šilto vandens ir sodos tirpale. Tai padeda suminkštinti nuospaudas ir nuraminti odą įtrūkimų vietose.

 

pėdų priežiūra namų sąlygomis

Nuospaudų gydymas - prieš ir po

nuospaudu gydymas pirmas vizitas
nuospaudu gydymas antras vizitas
nuospauda ant kojos pirsto prieš
nuospauda ant kojos pirsto po

Įtrukimų gydymas - prieš ir po

kulno itrukimu gydymas pries ir po

Kuo skiriasi nuospauda ir įtrūkimas?

Pagrindinis skirtumas tarp nuospaudų ir padų įtrūkimų yra jų susidarymas ir išvaizda. Nuospaudos paprastai susidaro ant pėdų, ypač ant kulnų ir kojos pirštų. Oda tampa oda ir suragėjusi, tačiau jų paviršius nėra suskilinėjęs.

Tuo tarpu įtrūkimas yra pastebimas odos vientisumo praradimas, kuris gali pasireikšti net kraujavimu. Įtrūkimai dažnai susidaro nuospaudos vietose, kai oda išsausėja ir praradusi elastingumą pradeda skilinėti. Nors nuospaudos paprastai yra neskausmingos ir atlieka apsauginę funkciją, padų įtrūkimai gali sukelti nemenką skausmą todėl svarbu kreiptis pas specialistus, kad būtų išvengta infekcijos ir pritaikytas tinkamas gydymas.

Nuospauda

nuospaudos gydymas vilniuje

Įtrūkimas

įtrukimai ant pėdų kulno

Kaip atrodo suragėjimas?

pėdų kulnų suragėjimas

Prevencinės priemonės

Laikydamiesi tam tikrų prevencinių priemonių galite kasdien rūpintis savo pėdų sveikatingumu ir užkirsti kelią pėdų suragėjimui – hiperkeratozei – ar įtrūkimų atsiradimui:

 

Tinkama avalynė: avėkite gerai prigludusią avalynę, kuri suteikia gerą atramą ir amortizaciją.

 

Reguliari pėdų priežiūros rutina: šveiskite pėdas, drėkinkite jas ir tikrinkite, ar neatsiranda nuospaudų ar įtrūkimų.

 

Drėkinimas: gerkite daug vandens ir naudokite tinkamas drėkinamąsias priemones, kad išlaikytumėte odos elastingumą ir išvengtumėte sausumo.

 

Jei tenka ilgai stovėti ar sėdėti – darykite pertraukėles bei keiskite kojų padėtį, kad sumažintumėte spaudimą.

 

Derindami šiuos gydymo metodus ir prevencines priemones, galite veiksmingai valdyti ir sumažinti nuospaudų ir padų įtrūkimų atsiradimą, užtikrindami sveikesnes ir gražesnes pėdas.

Nuospaudos, įtrūkimai, suragėjimai - dažniausiai užduodami klausimai

Pateikiame keletą dažniausiai užduodamų klausimų susijusių su pėdų nuospaudų ir įtrūkimų priežiūra, gydymu ir prevencija.

Taip, nedideles nuospaudas galima išsigydyti namuose naudojant drėkinamuosius kremus, pemzą ir apsaugines priemones.

Kad visiškai atsikratytumėte nuospaudų ar suragėjimų, gali prireikti nuo 2 iki 6 vizitų, tačiau ypač sudėtingi atvejai gali pareikalauti ir daugiau vizitų.

Pas specialistą reikia kreiptis, jei nuospaudos yra skausmingos, kraujuoja arba negerėja po savaiminio gydymo.

Nuospaudų ir įtrūkimų gydymas yra neskausmingas ir neinvazinis, o palengvėjimas jaučiamas jau po pirmosios procedūros!

Podoklinika.lt – jūsų patikimas partneris nuospaudų, įtrūkimų ir suragėjimų gydymui Vilniuje

Tinkamo specialisto pasirinkimas jūsų pėdų priežiūrai yra be galo svarbus veiksnys lemiantis gydymo trukmę ir efektyvumą. Mes pasirūpinsime ne tik pėdų nuospaudomis ir įtrūkimais, bet ir įaugusių nagų, grybelio, nagų traumų gydymu ir korekcija. Didžiuojamės Podoklinikos profesionalais, kurie orientuojasi ne tik į gydymo procesą, bet ir pacientų švietimą bei prevencines priemones, kad kiekvienas užsukęs pas mus išeitų ne tik su sveikesnėmis pėdomis, bet ir praturtintu pėdų priežiūros žinių bagažu.

Ką mes siūlome

Paslaugos

Grybelio pažeistų nagų korekcija ir gydymas

Mūsų specialistai pasirūpins jūsų pažeistais nagais viso gydymo metu. Taikome kompleksinį gydymo metodą – medikamentinis + išorinis.

karpa ant pedos

Karpų gydymas ir priežiūra

Taikome ilgalaikį karpų gydymo metodą su azotu bei elektrokoaguliacijos aparatu.

Nuospaudų, įtrūkimų, suragėjimų šalinimas ir gydymas

Neinvazyviais, neskausmingais būdais galime padėti atsikratyti skaudžių ir neskaudžių nuospaudų, suragėjimų ar įtrūkimų.

Traumuoto nago korekcija ir gydymas

Traumuoto nago korekcija – procedūra, skirta traumuotiems, atšokusiems nuo nago guolio nagams.

Įaugusių nagų korekcija ir gydymas suaugusiems ir vaikams

Įaugusių nagų problemą sprendžiame moderniais, neskausmingais ir neinvazyviais gydymo metodais.

Tik nagų korekcija

Procedūra skirta deformuotiems, sustorėjusiems, onichogrifozės paveiktiems nagams.

diabetine pėda

Diabetinės pėdos priežiūra

Diabetinės pėdos priežiūros procedūra orientuota į cukraligę sergančiuosius asmenis, kuriems reikalinga nagų ir pėdų priežiūra ir valymas, korekcija.

gydomasis pedikiuras

Gydomasis higieninis pedikiūras

Gydomasis higieninis pedikiūras skirtas visiems, kas nori susitvarkyti nuospaudas, suragėjimus ar įtrūkimus bei nagus per tą patį vizitą.

grybelio tyrimas PGR

Grybelio diagnostika – tyrimai

Mūsų klinikoje galite atlikti mikrobiologinį grybelio tyrimą bei PGR grybelio tyrimą, grybelio rūšiai nustatyti.