podoklinika.lt

Diabetinė pėda. Priežiūra, valymas ir korekcija Vilniuje

Diabetinė pėda. Simptomai ir gydymas

Diabetinė pėda yra viena iš rimčiausių diabeto komplikacijų. Tai neigiami (patologiniai) kojų pėdų pakitimai, pasireiškiantys opomis, odos jautrumo praradimu.

Užkirsti kelią diabetinės pėdos sindromo vystymuisi yra daug lengviau nei jį gydyti.

Stebėkite savo pėdų būklę. Kiekvieną vakarą prieš miegą patikrinkite, ar jūsų kojose nėra nuospaudų, įtrūkimų tarp pirštų ir nedidelių sužalojimų. Bet koks, net mikroskopinis odos pažeidimas yra infekcijos įėjimo vartai.

Diabetinė pėda dažniausiai pasireiškia asmenims nuo 40 metų amžiaus. Vyrai paprastai turi didesnę pėdos opų atsiradimo tikimybę nei moterys.

Jei pastebėjote, kad atsirado ar lėčiau gyja ant pėdų atsiradusios smulkios žaizdelės – Jums reikėtų skubiai kreiptis į mūsų Podologijos kliniką profesionalios pagalbos. Per šias žaizdas gali patekti bakterijos ir virusai, kurie sukelia pūliavimą, o negydomos žaizdos gali greitai virsti į opas. Priėmimas vyksta užsiregistravus telefonu +370 606 40063

Tokių žaizdelių tolimesnį vystymąsi gali neigiamai veikti ankšta avalynė ir grybelinės infekcijos, kurios mūsų Podologijos klinikoje yra tiriamos ir gydomos. Patyręs mūsų klinikos specialistas, patikrinęs jūsų pėdas, pastebės bet kokius nedidelius pakitimus ir nežymius odos įtrūkimus, kurie be gydytojo pagalbos, gali gyti gana ilgai. Negalima nepaisyti net smulkmenų, kai tai susiję su Jūsų sveikata.

Rezervacija.

Diabetinės pėdos gydymas - prieš ir po

diabetine peda gydymas pries
diabetine peda gydymas Vilnius podoklinika

Diabetinės pėdos simptomai

Diabetinės pėdos simptomai yra labai klastingi. Labai sunku pastebėti prasidėjusius pokyčius audiniuose ir problema gali likti nepastebėta gana ilgą laiką.

Kokie yra diabetinės pėdos specifiniai simptomai?

Liga pasireiškia padidėjusiu pėdų odos sausumu, tirpimu, sumažėjusiu ar visišku odos jautrumo praradimu, skausmingais pojūčiais einant, kurie praeina ramybės metu. Prasidėjusios ligos simptomai gali pasireikšti patinimu, paraudimu, stipriu pėdų skausmu naktį, odos spalvos pokyčiais, pigmentacija. Pėdos srityje gali atsirasti opelės, žaizdelės, odos įtrūkimai, nagų pažeidimai. Įaugęs nagas, taip pat gali būti šios ligos priežastis.

diabetines pedos simptomai

Papildomi bendrieji simptomai, kurie turėtų sukelti įtarimą, yra šie:

» Greitas pėdų nuovargis;
» Ilgalaikiai negyjantys įbrėžimai, nuospaudos;
» Mažos odos pūslelės su skaidriu skysčiu;

Pėdų opų atsiradimas yra sunkiausias ir pažengęs simptomas.

Diabetinės pėdos kabinetas

Į Podoklinikos diabetinės pėdos kabinete dirbančius specialistus patariama kreiptis, jeigu susidūrėte su:
Pėdos srityje esančiomis opelėmis, žaizdelėmis ir kitais pažeidimais;
» Sausa, pleiskanojančia, ragėti linkusia ir paraudusia pėdų oda, su atsiradusiomis nuospaudomis, odos įtrūkimais, įaugusiais nagais ir kitais pėdų ir nagų pažeidimais.

Diabetinės pėdos priežiūra

Tinkama pėdų higiena, diabetinės pėdos priežiūra, pėdų pedikiūras, gydomasis pedikiūras, laiku ir tvarkingai nukirpti nagai padės išvengti kojos pirštuose žaizdelių atsiradimo ir kitų komplikacijų, o taip pat:
•    Laiku kreipiantis į podologą bus atlikta savalaikė opų diagnozavimo ir gydymo praktika;
•    Savalaikis antrinės infekcijos (grybelinės ligos) diagnozavimas ir gydymas.
Diabetinės pėdos priežiūros kabinete atliekame sveikų, įaugusių ir deformuotų nagų kirpimą, įaugusių nagų gydymą ir nuospaudų šalinimą atliekant gydomąjį pedikiūrą.

Statistika negailestinga: daugiau nei pusė kojų pirštų nagų ir pėdų ligų prasideda nuo lėtinės kojų opos ir minkštųjų audinių pažeidimų. Nuo jų gali išgelbėti gera kontrolė ir tinkama pėdų priežiūra, skiriant dėmesį profilaktikai bei efektyviam atsiradusių pakitimų, komplikacijų gydymui.

Diabetinės pėdos profilaktinės priemonės apima reguliarų kojų pėdų apžiūrėjimą ir saugų nuospaudų šalinimą,

Diabetinės pėdos priežiūros metu, svarbu saugiai ir tinkamai šalinti raginius odos sluoksnius bei nuospaudas. Didelį dėmesį reikia skirti ir nagų kirpimui. Jei nagas įaugo, nešalinkite patys – tai turi padaryti Podologas, kuris ir yra pėdų priežiūros specialistas.

Mūsų specialistai ne tik suteikia reikiamų žinių pėdos priežiūros klausimais, bet ir atlieka higieninį profilaktinį, gydomąjį pedikiūrą, šalina nuospaudas, hiperkeratozes, kerpa normalius ir deformuotus nagus.

Diabetinės pėdos gydymas Vilniuje - Podoklinika.lt

Mes siūlome platų spektrą paslaugų, skirtų efektyviam diabetinės pėdos gydymui Vilniuje. Skirdami dėmesį individualiam gydymui ir prevencijai, padedame savo pacientams pasiekti ir išlaikyti optimalią pėdų sveikatą.

Mūsų tikslas ne tik  paskirti gydymą, bet ir edukuoti bei konsultuoti nagų grybeliokarpų gydymo, nuospaudų, įtrūkimų bei suragėjimų gydymo ir šalinimo, įaugusių ir traumuotų nagų korekcijos gydymo klausimais. Taip pat, atliekame diagnostinius tyrimus bei higienines pėdų procedūras, kad galėtumėte mėgautis švariomis ir sveikomis kojomis.

Ką mes siūlome

Kitos paslaugos

Grybelio pažeistų nagų korekcija ir gydymas

Mūsų specialistai pasirūpins jūsų pažeistais nagais viso gydymo metu. Taikome kompleksinį gydymo metodą – medikamentinis + išorinis.

karpa ant pedos

Karpų gydymas ir priežiūra

Taikome ilgalaikį karpų gydymo metodą su azotu bei elektrokoaguliacijos aparatu.

Nuospaudų, įtrūkimų, suragėjimų šalinimas ir gydymas

Neinvazyviais, neskausmingais būdais galime padėti atsikratyti skaudžių ir neskaudžių nuospaudų, suragėjimų ar įtrūkimų.

Traumuoto nago korekcija ir gydymas

Traumuoto nago korekcija – procedūra, skirta traumuotiems, atšokusiems nuo nago guolio nagams.

Įaugusių nagų korekcija ir gydymas suaugusiems ir vaikams

Įaugusių nagų problemą sprendžiame moderniais, neskausmingais ir neinvazyviais gydymo metodais.

Tik nagų korekcija

Procedūra skirta deformuotiems, sustorėjusiems, onichogrifozės paveiktiems nagams.

diabetine pėda

Diabetinės pėdos priežiūra

Diabetinės pėdos priežiūros procedūra orientuota į cukraligę sergančiuosius asmenis, kuriems reikalinga nagų ir pėdų priežiūra ir valymas, korekcija.

gydomasis pedikiuras

Gydomasis higieninis pedikiūras

Gydomasis higieninis pedikiūras skirtas visiems, kas nori susitvarkyti nuospaudas, suragėjimus ar įtrūkimus bei nagus per tą patį vizitą.

grybelio tyrimas PGR

Grybelio diagnostika – tyrimai

Mūsų klinikoje galite atlikti mikrobiologinį grybelio tyrimą bei PGR grybelio tyrimą, grybelio rūšiai nustatyti.