Kas mes esame

Mūsų tinklalapio adresas yra: https://podoklinika.lt

Komentarai

Kai lankytojai rašo komentarus tinklalapyje, mes renkame duomenis, matomus komentaro paskelbimo formoje, o taip pat lankytojo IP adresą bei naršyklės vartotojo įrašą, kad apsisaugotume nuo brukalų. Iš Jūsų el. pašto adreso gali būti sugeneruotas anonimizuotas duomenų įrašas (angl. hash).

Slapukai (cookies)

Kai Jūs rašote komentarą šiame tinklalapyje, Jūs galite pasirinkti, ar norite, kad Jūsų vardas, el. paštas ir tinklalapis būtų išsaugotas slapukuose. Taip daroma Jūsų patogumui, kad Jums nereikėtų šių duomenų suvedinėti iš naujo, kiekvieną kartą kai komentuojate. Šie slapukai saugomi vienerius metus.

Jei Jūs turite paskyrą ir prisijungiate mūsų tinklalapyje, mes sukuriame laikiną slapuką, kuriame įrašoma, ar Jūsų naršyklė priima slapukus. Šis slapukas nesaugo jokios asmeninės informacijos ir yra ištrinamas kai uždarote savo naršyklę.

Kai Jūs prisijungiate, mes taip pat sukuriame kelis slapukus, kuriuose saugoma Jūsų prisijungimo informacija ir Jūsų ekrano rodymo pasirinkimai. Prisijungimo slapukai galioja 2 dienas, o ekrano nustatymų – vienerius metus. Jei Jūs pažymite pasirinkimą „Prisiminti mane”, Jūsų prisijungimo slapukas galios 2 savaites. Kai atsijungiate iš savo paskyros, prisijungimo slapukai ištrinami.

Jei redaguojate ar paskelbiate įrašą, Jūsų naršyklėje išsaugomas papildomas slapukas. Šis slapukas nesaugo asmeninių duomenų, tačiau išsaugo įrašo, kurį ką tik redagavote ar paskelbėti, ID. Šis slapukas baigia galioti po 1 dienos.

Su kuo mes dalinamės Jūsų duomenimis

Jeigu prašysite atstatyti slaptažodį, Jūsų IP adresas bus įtrauktas į atstatymo el. pašto laišką.

Kaip ilgai mes saugome Jūsų duomenis

Jei parašote komentarą, jo tekstas ir metaduomenys yra saugomi neribotą laiką. Taip daroma todėl, kad galėtume atpažinti ir patvirtinti ateities komentarus automatiškai, vietoje administratoriaus patvirtinimo.

Kai užsiregistruojate mūsų tinklalapyje ir tampate vartotoju, mes saugome visus Jūsų asmeninius duomenis, kuriuos Jūs pateikiate savo paskyroje. Kiekvienas vartotojas gali matyti, redaguoti ir ištrinti savo asmeninius duomenis bet kuriuo metu (išskyrus vartotojo vardą). Tinklalapio administratoriai tai pat gali matyti ir redaguoti šiuos duomenis.

Jūsų teisės

Jei Jūs turite paskyrą šiame tinklalapyje, arba kada nors rašėte čia komentarą, galite reikalauti gauti duomenų eksporto failą su visais asmeniniais duomenimis, kuriuos mes turime apie Jus, įskaitant ir tuos, kuriuos pats mums pateikėte. Jūs taip pat galite reikalauti, kad mes ištrintume visus mūsų turimus Jūsų asmeninius duomenis. Šie abu reikalavimai negalioja duomenims, kuriuos mes privalome išsaugoti pagal įstatymą administraciniams, teisiniams ar saugumo tikslams.

Kur siunčiami jūsų duomenys

Lankytojų komentarai gali būti tikrinami naudojant automatinę brukalų paieškos paslaugą.

Privatumo ir slapukų taisyklės

Jūsų privatumo apsauga apdorojant jūsų asmens duomenis yra svarbus dalykas, į kurį mes kreipiame ypatingą dėmesį savo verslo procesuose. Duomenų apsauga ir informacijos saugumas yra mūsų įmonės strategijos dalis. Asmens duomenis mes visada apdorojame laikydamiesi galiojančių įstatymų ir kitų teisinių aktų reikalavimų.

Asmens duomenų rinkimas ir apdorojimas

Kai lankotės mūsų svetainėje, mūsų žiniatinklio serveris automatiškai įrašo jūsų interneto paslaugų teikėjo pavadinimą, jūsų IP adresą, svetainės, iš kurios mus aplankėte, pavadinimą, mūsų svetainės tinklalapį, kurį jūs tuo metu lankote, ir jūsų apsilankymo datą bei trukmę. Mūsų svetainės žurnalai gali būti naudojami siekiant apsaugoti mūsų svetainės prieinamumą, vientisumą ir saugumą.

Jums apsilankius mūsų svetainėje, jūsų vardas ir pavardė ar kontaktinė informacija nebus apdorojama, išskyrus atvejus, kai patys nuspręsite pateikti mums tokią informaciją, pavyzdžiui, užpildydami mūsų užklausos formą.

Asmens duomenų naudojimas ir atskleidimas bei tikslo nurodymas

www.podoklinika.lt naudos jūsų asmens duomenis tik techniniam svetainių administravimui, klientų administravimui, gaminių tyrimams ir rinkodarai tik tokia apimtimi, kuri reikalinga kiekvienu konkrečiu atveju. Teisinis pagrindas, kuriuo remiantis tvarkomi Jūsų duomenys, priklauso nuo aplinkybių. Daugeliu atvejų mes tvarkome Jūsų duomenis remdamiesi Jūsų sutikimu. Pavyzdžiui, kai pateikiate mums savo duomenis turėdami konkretų tikslą, pvz., užsisakydami naujienlaiškį ar prašydami mus susisiekti su Jumis. Jei sudarėte su mumis sutartį ar norite tai padaryti, mes galime tvarkyti Jūsų duomenis, siekdami paruošti ar įvykdyti sutarties nuostatas. Tam tikrais ypatingais atvejais galime tvarkyti Jūsų duomenis siekdami įgyvendinti teisėtus trečiųjų šalių ar mūsų pačių interesus, pavyzdžiui, jei mūsų svetainė patiria ataką ar kitaip trikdoma jos veikla.

Prireikus, jūsų asmeninė informacija gali būti atskleista mūsų samdomiems anksčiau minėtų paslaugų teikėjams.

Kiekvienas paslaugų teikėjas, turintis apdoroti jūsų duomenis, privalo pasirašyti sutartį, kurioje įsipareigoja apdoroti jūsų duomenis tik tuo atveju, kai tai būtina teikiant paslaugas mums, ir imtis tinkamų priemonių jūsų duomenų saugumui užtikrinti.

Jokiomis aplinkybėmis jūsų asmens duomenų neperduodame trečiosioms šalims, išskyrus atvejus, kai jūs duodate aiškų sutikimą tai daryti arba kai to reikalauja įstatymas.

Sauga

www.podoklinika.lt naudoja tinkamas saugos priemones, užtikrinančias mūsų kontroliuojamų duomenų apsaugą nuo manipuliacijų, praradimo, sugadinimo, neįgaliotų asmenų prieigos arba nuo neįgalioto atskleidimo. Mūsų saugos procedūros nuolatos tobulinamos atsirandant naujoms technologijoms.

Slapukai

Slapukai – tai maži tekstiniai failai, kuriuos interneto naršyklės programinė įranga gali išsaugoti ir naudoti jūsų įrenginyje (kompiuteryje, išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje), turinčiame interneto ryšį.

www.podoklinika.lt gali naudoti slapukus ar panašias technologijas, kad galėtų išsaugoti savo lankytojų nuostatas ir atitinkamai optimizuoti savo svetainę. Paprastumo sumetimais, panašios technologijos, pavyzdžiui, sekikliai, pikseliai, žiniatinklio indikatoriai, taip pat vadinamos slapukais.

Jei nesutinkate, kad būtų naudojami slapukai, galite nustatyti savo naršyklę atsisakyti priimti slapukus. Atsiminkite, kad daugelio svetainių tam tikros sritys gali tinkamai neveikti, jeigu atsisakote visų slapukų.

Sutikimas dėl trečiųjų šalių slapukų

Mūsų pradžios tinklalapyje pasirinkę tęsti apsilankymą mūsų svetainėje, jūs sutinkate, kad mūsų svetainėje būtų naudojami slapukai. Konkrečiu atveju jūs sutinkate, kad būtų naudojami toliau išvardyti trečiųjų šalių slapukai.

Analizės slapukai

Šie slapukai skirti mūsų svetainės naudojimo statistinei analizei, kad remdamiesi šia informacija galėtume tobulinti svetainę.

  • Google Analytics
 

Socialinės žiniasklaidos slapukai

Šie slapukai leidžia integruoti į mūsų svetainę tam tikras socialinės žiniasklaidos funkcijas (pavyzdžiui, dalijimąsi ar naudojimąsi mygtuku „Patinka”).

  • Youtube.com
  • Facebook.com
 

Reklamos slapukai

Šie slapukai leidžia priimti automatinius sprendimus dėl reklaminių pranešimų, pavyzdžiui, kokie reklaminiai pranešimai, kur ir kam turi būti rodomi. Tai gali būti atliekama atsižvelgiant į Jūsų pasirinkimus, padarytus lankantis mūsų svetainėje ar kitoje interneto svetainėje, naudojančioje reklamos slapukus.

  • Google Adwords
  • Facebook pixel
 

Pasirinkimo laisvė

Mes norėtume naudoti jūsų duomenis informuodami jus apie mūsų gaminius ir paslaugas ir, jeigu reikia, pasiklausti jūsų nuomonės. Žinoma, jūsų dalyvavimas tokiose kampanijose yra savanoriškas. Jeigu nesutinkate, galite bet kada mums apie tai pranešti, kad mes galėtume uždrausti naudoti jūsų duomenis šiems tikslams.

www.podoklinika.lt svetainėse gali būti nuorodų į kitas interneto svetaines, kurioms šis privatumo ir slapukų pareiškimas netaikomas.

Valstybinė duomenų apsaugos inspekcija

Savaime suprantama, mes taip pat mielai Jums pagelbėsime, jei turėtumėte nusiskundimų dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo. Be to, pagal duomenų apsaugos įstatymą Jūs turite teisę pateikti skundą dėl Jūsų duomenų tvarkymo Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

Pakeitimai

Kartkartėmis mes galime keisti šias privatumo ir slapukų taisykles. Jei norite nuolat sekti visus pakeitimus, rekomenduojame reguliariai apsilankyti šiame svetainės puslapyje.

Jeigu, nežiūrint mūsų pastangų užtikrinti tikslumą ir savalaikiškumą, kurie nors iš mūsų įrašytų jūsų asmens duomenų yra neteisingi, mes pataisysime šią informaciją jūsų nurodymu.

Kontaktai

Dėl informacijos, naudingų pasiūlymų, užklausų ar nusiskundimų, susijusių su jūsų asmens duomenų apdorojimu ar mūsų slapukų naudojimu, susisiekite su mumis, pasinaudodami kontaktine informacija, kurią rasite čia.