podologas Vilniuje gydo

Kas yra podologas ir kodėl reikia kreiptis į jį?

Kas yra podologas ir kodėl reikia kreiptis į jį? Pakalbėsime apie tai, apie ką dar vis yra didelis poreikis kalbėti – kas esame mes ir kodėl kreiptis į mus.

Mūsų praktikoje vis dar pasitaiko žmonių, kurie iki galo nėra išsiaiškinę, kokie mes čia specialistai, ar mes esame gydytojai, ar mes kaip ”seselės” ar kt.

Šie neaiškumai sukelia įvairių situacijų – kartais konfliktinių, kartais smagių, tačiau smagiausia dalis – kai sugebame asmeniui paaiškinti, kas mes ir ką mes darome, bei kodėl!

Taigi, į pačias podologijos gilumas nelysime, ir pabandysime viską papasakoti kiekvienam paprasta aiškia kalba.

Kas yra podologas ir kodėl reikia kreiptis į jį?

Ką gydo podologas

Kas yra podologas? Mes podologai – kitaip tariant pėdų priežiūros specialistai, atliekame tai, ko neatlieka nei vienas gydytojas ar pan., nes tai ne jų sritis.

Ką turime omenyje?

Paimkime pavyzdį – sužinote, kad turite nagų grybelį, ar įtariate, kad jį galite turėti, kreipiates į gydytoją (labiausiai tikėtina, kad dermatologą ar dermatovenerologą), jis jums išrašo vaistų, tačiau nevalo jūsų nagų, nes tuo jis neužsiima – ne jo sritis (ir retas, kuris paminės, jog tai yra būtina).

Jūs galite gydytis ir situacija atrodys neblogai, bet didžiausia tikimybė, kad grybelis grįš/neišnyks.

-Kodėl?-, paklausite jūs.

O štai jums ir atsakymas: nago valymas yra būtina pagalbinė priemonė gydyme, nes kad ir koks vaistas bebūtų, jis nage sėdinčio grybelio neišnaikins ir neišvalys, o grybelis po gydymo liks ir galės sėkmingai daugintis – o kur dar rekomendacijos ir priežiūra, apie kurią dermatologas galimai irgi nepapasakos.

Ką daryti!?

Štai čia ir atsiranda mūsų, kaip podologų poreikis jūsų gydyme, juk būtent mes esame tie specialistai, kurie rūpinsis jūsų nagais visą gydymo laikotarpį, valys ir gydys, o jei nenorėsite gerti vaistų ar jų negalėsite gerti dėl sveikatos faktorių, gydysime jūsų nagus išoriškai – tokiu klientų turime daug.

Pabrėžiame, kad patys medikamentinio gydymo mes niekada neskirsime, ir vaistų neišrašysime, nes tai – tik gydytojų kompetencijai, o mūsų dalis yra labiau praktinė.

Dirbame tik išoriškai, neatliekame intervencijų, chirurginių įsikišimų, nes viską galime išgydyti naujesniais, saugesniais būdais.Ir štai čia jau kalbame ne tik apie grybelio gydymą – dirbame ir su įaugusių nagų gydymu, traumuotais nagais, padedame senjorams su sustorėjusiais nagais, šaliname skausmingas ir neskausmingas nuospaudas, suragėjimus ar kulnų įtrūkimus ir dar daugiau.

Kas yra podologas ir kodėl reikia kreiptis į jį?

Ką gydo podologas? – jūsų nagų ir pėdų išorinis gydymas, valymas, tvarkymas ne medikamentiniais būdais, be skausmo ir diskomforto.

Mes esame jūsų pagalbinė priemonė, ir nesvarbu, ar gydymo metu, ar staigiai ištikus nelaimei, ar besikankinant su skaudžia nuospauda, padėsime visais atvejais.

Gal būt jums įdomu sužinoti daugiau? O gal kažko nesupratote? Klauskite!

O užsirašyti procedūrai ar konsultacijai pas mus galite numeriu +37060640063