kodel nagu grybelio gydymas yra sudetingas

Kodėl nagų grybelio gydymas yra sudėtingas?

Nagų grybelio gydymas sudėtingas dėl to, kad išoriniam naudojimui skirti vaistai negali prasiskverbti į nago plokštelę ir į nago guolį, jei nago pažeista dalis neišvalyta iki sveiko audinio. Pažeistą nagą ar jo dalį reikia pašalinti ir taikant sisteminį gydymą medikamentais (tabletėmis) galime pasiekti geriausių rezultatų. Naudojant bet kokį gydymo būdą, būtina pašalinti pažeistą nago dalį, nes tai itin padidina gydymo efektyvumą!

Nagų grybelio gydymas

Kodel nagu grybelio gydymas sudetingas

Nagų grybelio gydymas yra sudėtingas ir dėl to, jog pakanka bent vienos likusios grybelio sporos, kad liga pasikartotų.

Mes greitai ir neskausmingai, efektyviai ir su geriausiais rezultatais aparatinėmis technikomis (medicininis aparatinis pedikiūras) pašaliname patologiškai sustorėjusias ir pažeistas nago plokštelės dalis.

Nagų grybelio gydymas – Mūsų specialistai padės jums atsikratyti grybelio (onichomikozės) amžiams!

Nagų grybelio gydymas galimas tik su specialisto rekomendacijomis

Labai svarbu, kad nagų grybelio gydymas nebūtų atliekamas remiantis rekomendacijomis gautomis internetu. NEGALIMA savarankiškai gydytis. Interneto platybėse yra daugybė reklamos ir „gydytojų”, kurie mielai pasakys, ką tepti ant pažeisto nago ar kojos vietos, taip pat kokį vaistą vartoti, kad viskas greitai išnyktų per savaitę ar dvi (kas nėra įmanoma grybelio atveju) ir daugelis tampa tokios reklamos aukomis, o vėliau tenka nusivilti rezultatu ar pasidžiaugti juo trumpai. Taip pat svarbu besigydant pas specialistus, atkreipti dėmesį į tai, ką siūlo specialistas ir naudoti patikimas priemones. Specialistui lygiai taip pat svarbu pasiekti gerą rezultatą kaip ir jums – juk daug smagiau priimti laimingą klientą paskutiniam vizitui, nei jo blogą atsiliepimą!

Dar vienas svarbus aspektas – jeigu naudosite nepatikimas, neaiškios kilmės ir efektyvumo, specialistui nepažįstamas priemones, kurių gamintojai žada su realybe prasilenkiančius rezultatus per itin greitą laiką, tačiau gydysitės pas jį, reguliariai valysite nagus, o rezultato nematysite – specialistas čia nebus kaltas, nes jo užduotis atlikta. Svarbu nepamiršti, kad dirbate su problema dviese ir taip pat esate atsakinga(-as) už sėkmingą gydymą.

Nagų grybelio gydymas yra gana sudėtingas ir grybelinių ligų gydymo procesas nėra toks paprastas ir greitas, kaip mes norėtume. Reikia suprasti, kad net ir akivaizdžiai pagerėjus bendram vaizdui, pageidautina nenutraukti gydymo, nes tai gali privesti prie to, kad anksčiau ar vėliau grybelis gali atsinaujinti ir gydymą reikės pradėti iš naujo.

Renkantis priešgrybelinius kremus, purškiklius, gelius savarankiškai rizikuojate pabloginti situaciją arba veltui išleisti pinigus, nesulaukę norimo efekto. Tik specialistas, atlikęs išsamų tyrimą, galės parinkti veiksmingus vaistus, kurie išgelbės jus nuo infekcijos.

Mūsų patarimas – nagų grybelio gydymas prasideda nuo vizito pas gydytoją.

Apsilakykite Podoklinika.lt

Jei susidūriate su nagų grybeliu, skatiname apsilankyti pas mus dėl situacijos įvertinimo bei gydymo. Mūsų specialistai jus pakonsultuos, suteiks jums rekomendacijas dėl tolimesnės gydymo eigos ir pasirūpins jūsų nagais.

Dėl registracijos ir informacijos galite kreiptis darbo dienomis numeriu +370 606 40063

Susisiekti

Turite kitų klausimų?

Mūsų profesionalai suteiks konkrečius ir profesionalius atsakymus.

Parašykite mums el.

info@podoklinika.lt

Parašykite mums el.

info@podoklinika.lt

Adresas

Žirmūnų 48a, Vilnius.

Sekite mūsų socialinę žiniasklaidą:
Ką mes siūlome

Kitos paslaugos

Grybelio pažeistų nagų korekcija ir gydymas

Mūsų specialistai pasirūpins jūsų pažeistais nagais viso gydymo metu. Taikome kompleksinį gydymo metodą – medikamentinis + išorinis.

karpa ant pedos

Karpų gydymas ir priežiūra

Taikome ilgalaikį karpų gydymo metodą su azotu bei elektrokoaguliacijos aparatu.

Nuospaudų, įtrūkimų, suragėjimų šalinimas ir gydymas

Neinvazyviais, neskausmingais būdais galime padėti atsikratyti skaudžių ir neskaudžių nuospaudų, suragėjimų ar įtrūkimų.

Traumuoto nago korekcija ir gydymas

Traumuoto nago korekcija – procedūra, skirta traumuotiems, atšokusiems nuo nago guolio nagams.

Įaugusių nagų korekcija ir gydymas suaugusiems ir vaikams

Įaugusių nagų problemą sprendžiame moderniais, neskausmingais ir neinvazyviais gydymo metodais.

Tik nagų korekcija

Procedūra skirta deformuotiems, sustorėjusiems, onichogrifozės paveiktiems nagams.

diabetine pėda

Diabetinės pėdos priežiūra

Diabetinės pėdos priežiūros procedūra orientuota į cukraligę sergančiuosius asmenis, kuriems reikalinga nagų ir pėdų priežiūra ir valymas, korekcija.

gydomasis pedikiuras

Gydomasis higieninis pedikiūras

Gydomasis higieninis pedikiūras skirtas visiems, kas nori susitvarkyti nuospaudas, suragėjimus ar įtrūkimus bei nagus per tą patį vizitą.

grybelio tyrimas PGR

Grybelio diagnostika – tyrimai

Mūsų klinikoje galite atlikti mikrobiologinį grybelio tyrimą bei PGR grybelio tyrimą, grybelio rūšiai nustatyti.