Kodėl nagų grybelio gydymas yra sudėtingas

Kodėl nagų grybelio gydymas yra sudėtingas

Nagų grybelio gydymas sudėtingas dėl to, kad išoriniam naudojimui skirti vaistai negali prasiskverbti į nago plokštelę ir į nago guolį, jei nago pažeista dalis neišvalyta iki sveiko audinio. Pažeistą nagą ar jo dalį reikia pašalinti ir taikant sisteminį gydymą (tabletėmis). Naudojant bet kokį gydymo būdą, būtina pašalinti pažeistą nago dalį, nes tai itin padidina gydymo efektyvumą!

Kodėl nagų grybelio gydymas sudėtingas

Kodėl nagų grybelio gydymas yra sudėtingas

Nagų grybelio gydymas yra sudėtingas ir dėl to, kad pakanka, kad nago plokštelėje liktų bent viena grybelio spora, kad liga pasikartotų.

Mes greitai ir neskausmingai (!), efektyviai ir su geriausiais rezultatais aparatinėmis technikomis (medicininis aparatinis pedikiūras) pašaliname patologiškai sustorėjusias ir pažeistas nago plokštelės dalis.

Nagų grybelio gydymas – Mūsų specialistai padės jums atsikratyti grybelio (onichomikozės) amžiams!

Registruotis telefonu
+37060640063

Paslaugų kainos

Nagų grybelio gydymas internetu

Labai svarbu, kad nagų grybelio gydymas nebūtu gydomas pagal rekomendacijas gautas internetu. NEGALIMA savarankiškai gydytis. Interneto platybėse yra daugybė reklamos ir „gydytojų”, kurie mielai pasakys, ką tepti ant pažeisto nago ar kojos vietos, taip pat kokį vaistą vartoti, kad viskas greitai išnyktų per savaitę ar dvi (kas nėra įmanoma grybelio atveju) ir daugelis tampa tokios reklamos aukomis, o vėliau tenka nusivilti rezultatu ar pasidžiaugti juo trumpai. Taip pat svarbu besigydant pas specialistus, atkreipti dėmesį į tai ką siūlo specialistas ir naudoti patikimas priemones, juk specialistui lygiai taip pat svarbu pasiekti gerą rezultatą kaip ir jums ir apgauti jus, jam nėra tikslo ir naudos ( daug smagiau priimti laimingą klientą paskutiniam vizitui, nei jo blogą atsiliepimą!).

Dar vienas svarbus aspektas – jeigu naudosite nepatikimas, neaiškios kilmės ir efektyvumo, specialistui nepažįstamas priemones, kurių gamintojai žadą su realybę prasilenkiančius rezultatus per itin greitą laiką, tačiau gydysitės pas jį, reguliariai valysite nagus, o rezultato nematysite – specialistas čia nebus kaltas, nes jo užduotis atlikta, bet svarbu nepamiršti, kad dirbate ties problema dviese ir taip pat esate atsakinga(-as) už sėkmingą gydymą.

Nagų grybelio gydymas yra gana sudėtingas ir grybelinių ligų gydymo procesas nėra toks paprastas ir greitas, kaip norėtumėme mes. Reikia suprasti, kad net ir akivaizdžiai pagerėjus bendram vaizdui, nepageidautina nutraukti gydymą, nes tai gali privesti prie to, kad anksčiau ar vėliau gali atsirasti atkrytis ir gydymą reikės pradėti iš naujo.

O renkantis priešgrybelinius kremus, purškiklius, gelius savarankiškai, rizikuojate pabloginti situaciją arba veltui išleisti pinigus, nesulaukę norimo efekto. Tik specialistas, atlikęs išsamų tyrimą, galės parinkti veiksmingus vaistus, kurie išgelbės jus nuo infekcijos.

Mūsų patarimas – Nagų grybelio gydymas prasideda nuo vizito pas gydytoją.