Podologijos klinika Vilniuje ``Podoklinika``

Podologijos klinika Vilniuje „Podoklinika” yra įsikūrusi adresu Žirmūnų 48a, Vilnius. Darbo laikas: pirmadienis / penktadienis nuo 09:00 iki 19:00 val. Pacientai pas gydytojus gali registruotis telefonu +370 606 40063 Susisiekite, kad sužinotumėte, kada galėtume jus priimti.

Kas yra podologas?

Podologijos klinika Vilniuje Podoklinika podologas

Podologai yra labiausiai kvalifikuoti pėdų priežiūros specialistai, kurie rūpinasi jūsų kojomis. Podologas diagnozuoja ir gydo:

» kojų nagų traumas,
» grybelines ligas,
» pėdų odos ligas,
» padų ir susijusias kitas kojų pėdų ligas,
» nagų traumas,
» įaugusius nagus,
» kulnų įtrūkimus,
» odos suragėjimus;
» nuospaudos (mazolių) gydimas, šaknines nuospaudas,
» tiria grybelines ligas ir fizinius pakitimus.

Mūsų specialistai

Podologija yra orientuota į profesionalią pėdos priežiūrą ir gydymą. Tai nėra įprasto kosmetinio pedikiūro paslauga.

Podologas išspręs jūsų problemą be chirurginio įsikišimo, naudodamas moderniausius šiuolaikinius prietaisus, profesionalius įrankius, specialius antgalius, kurių pagalba procedūra yra saugi, netraumuojanti.

Podologija (podologinis pedikiūras) tai kompleksas gydomųjų ir profilaktinių veiksmų, susijusių su pėdų ir kojų nagų ligomis, (PODOS – pėda, LOGOS – mokslas).

Podologas – tai pėdų priežiūros specialistas, padedantis išvengti pėdų ir nagų problemų, kurios sukelia rimtus pėdų pažeidimus, diskomfortą ir ilgalaikius estetinius pakitimus.

Podologijos klinika Vilniuje podologas Katerina Zuzo
Nagų ligos Mūsų specialistai

Specialistas – Podologas ……

Turime moderniausias žinias ir požiūrį į pėdų ir nagų problemas.

Medicininės žinios ir didžiulė praktinė patirtis, šiuolaikinės podologijos srityje, leidžia mums spręsti jūsų problemą kiek įmanoma individualiau, atsižvelgiant į visas jūsų problemos ir organizmo ypatybes.

Pasinaudokite galimybe gydytis klinikoje, kuri yra aprūpinta visa šiuolaikine reikalinga įranga ir medžiagomis procedūroms, kurios garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę.

Registruotis vizitui pas podologą

Registruotis telefonu
+370 606 40063

 

Paslaugų kainos