Kaip atpažinti, jog nagas buvo pažeistas bakterijos?

Ypač dažnas atvejis mūsų kabinete – klientas, po ilgalaikio lakavimo, su žaliu nagu… Kaip jis tapo žaliu?

Pseudomonas aeruginosa bakterija dirba tyliai ir sparčiai, jei duosite jai tokią galimybę.

Visas procesas ypač greitas, pradedant užsikrėtimu, baigiant nago pažeidimu ne tik į plotį, bet ir gylį.

Pradėkime nuo to, kad dažniausiai pasitaikanti mūsų praktikoje visko pradžia yra ilgalaikio lakavimo atlikimas. Atlikus ilgalaikį lakavimą, dėl vienų ar kitų priežasčių (mechaninis pažeidimas, neteisingai atliktas lakavimas, plokštelės nudegimai ir kiti senesniuose įrašuose aptarti variantai) atsiranda tarpas tarp ilgalaikio lakavimo ir nago plokštelės arba tarpas tarp nago guolio ir nago plokštelės (šiuo atveju tai ONICHOLIZĖ),
ko pasėkoje turime puikią ertmę, kupiną drėgmės ir šilumos, kurioje bakterija tiesiog triumfuoja.

Kaip atpažinti, jog nagas buvo pažeistas bakterijos

Blogiausia šiose situacijose yra tai, kad bakterijai užkirsti kelią ir pradėti gydymą čia ir dabar praktiškai neįmanoma, nes visą šį grožį pamatysite tik jam jau pažengus, ir tik tuomet, kai nusiimsite ilgalaikį lakavimą, o jį kaip žinia nusiimsite tik korekcijos metu, po 3-4 sav. nuo atlikto praeito lakavimo.

Būtent todėl mes visada pamatome tik plačiai paplitusią bakteriją per visą nagą, bei jo gylį.

Šia bakterija jūs galite užsikrėsti bet kur, taip pat lengvai užkrėsite ir bet kurį kitą puikų jai kandidatą, todėl pastebėjus vieną geriausiai atpažįstamų požymių – žalsvą arba melsvą spalvą, reaguokite greitai, kreipkitės į specialistus, imkitės įmanomų higienos priemonių.

Vizito metu specialistai išvalo nagą iki sveikų audinių, paruošia jį gydymui, suteikia rekomendacijas ir priemones naudojimui namuose gydymo metu.

Registracija ir atsakymai į jums rūpimus klausimus teikiami
numeriu +37060640063 

Darbo laikas:
Pirmadienis – Penktadienis
10:00-19:00