Kas atsitiks, jei nagų grybelis nebus gydomas?

Kai nagų grybelis negydomas, grybelinė infekcija pažeidžia apie 60% nago plokštelės.  Nagas gali sluoksniuotis ir gali pradėti trupėti, o laikui bėgant jo būklė gali pablogėti ir užkrėsti kitus kojų nagus. Būtina kuo greičiau kreiptis į gydytoją.

Jei nagų grybelis nėra gydomas , gali atsirasti nagų sustorėjimas, nagas pradeda trupėti, vystosi gili mikozė, kuri padeda grybeliui su krauju prasiskverbti i vidinius organus – pasekmė gali būti net mirtis. Negydomas nagų grybelis atidaro vartus kitoms infekcinėms ir bakterinėms ligoms. Imuninė sistema nusilpsta, gali išsivystyti tokios ligos kaip bronchinė astma, alerginis dermatitas, įvairūs odos bėrimai ir reakcijos.

Dėl grybelinės nagų infekcijos patiriamas diskomfortas, prarandamas estetinis vaizdas, nagas deformuojasi, atsiranda problema su nagų priežiūra, nagą sunku nukirpti.

Nagų spalvos pasikeitimas

Nago spalva yra gana pastovi ir paprastai yra sveikos rausvos spalvos. Nago spalvos pasikeitimas, tai vienas iš simptomų, kad reikėtų kreiptis į podologa pasitikrinimui. Podologo kabinete jums bus paimtas nago grybelio tyrimas ligai nustatyti.

Nagų grybelio gydymas

Podologui diagnozavus nagų grybelį yra pradedamas nagų grybelio gydymas. Užkrėsta nago dalis apipjaunama arba nušlifuojama, kad sumažėtų storis ir skausmas, o vietinis gydymas būtų veiksmingesnis. Kartu su reguliariu nagų valymu pas podologą turite rūpintis savo kojų priežiūra ir namie. Mūsų specialistai patars kaip palaikyti tinkamą pėdų higieną, kad būtų išvengta ligos pasikartojimo. Taip pat pateiks rekomendacijas dėl kvėpuojančios ir tinkamai prigludusios avalynės, kad būtų sumažinta drėgmė ir išvengta grybelio augimo.

Apsilankymas pas podologą užtikrina profesionalų ir visapusišką požiūrį į kojų nagų grybelio gydymą ir priežiūrą, ypač nuolatiniais ar sunkiais atvejais.

kas atsitiks jei nebus gydomas pedu grybelis

Ką daryti?

Jei įtariate, kad sergate nagų grybelio infekcija, ar pastebėjote pirmuosius požymius, skubiai turėtumėte kreiptis pas pėdų priežiūros specialistą.

Apsilakykite Podoklinika.lt

Jei susidūriate su aukščiau paminėtomis problemomis, skatiname apsilankyti pas mus dėl situacijos įvertinimo bei gydymo. Mūsų specialistai jus pakonsultuos, suteiks jums rekomendacijas dėl tolimesnės gydymo eigos ir pasirūpins jūsų nagais.

Dėl registracijos ir informacijos galite kreiptis darbo dienomis numeriu +370 606 40063

Susisiekti

Turite kitų klausimų?

Mūsų profesionalai suteiks konkrečius ir profesionalius atsakymus.

Parašykite mums el.

info@podoklinika.lt

Parašykite mums el.

info@podoklinika.lt

Adresas

Žirmūnų 48a, Vilnius.

Sekite mūsų socialinę žiniasklaidą:
Ką mes siūlome

Kitos paslaugos

Grybelio pažeistų nagų korekcija ir gydymas

Mūsų specialistai pasirūpins jūsų pažeistais nagais viso gydymo metu. Taikome kompleksinį gydymo metodą – medikamentinis + išorinis.

karpa ant pedos

Karpų gydymas ir priežiūra

Taikome ilgalaikį karpų gydymo metodą su azotu bei elektrokoaguliacijos aparatu.

Nuospaudų, įtrūkimų, suragėjimų šalinimas ir gydymas

Neinvazyviais, neskausmingais būdais galime padėti atsikratyti skaudžių ir neskaudžių nuospaudų, suragėjimų ar įtrūkimų.

Traumuoto nago korekcija ir gydymas

Traumuoto nago korekcija – procedūra, skirta traumuotiems, atšokusiems nuo nago guolio nagams.

Įaugusių nagų korekcija ir gydymas suaugusiems ir vaikams

Įaugusių nagų problemą sprendžiame moderniais, neskausmingais ir neinvazyviais gydymo metodais.

Tik nagų korekcija

Procedūra skirta deformuotiems, sustorėjusiems, onichogrifozės paveiktiems nagams.

diabetine pėda

Diabetinės pėdos priežiūra

Diabetinės pėdos priežiūros procedūra orientuota į cukraligę sergančiuosius asmenis, kuriems reikalinga nagų ir pėdų priežiūra ir valymas, korekcija.

gydomasis pedikiuras

Gydomasis higieninis pedikiūras

Gydomasis higieninis pedikiūras skirtas visiems, kas nori susitvarkyti nuospaudas, suragėjimus ar įtrūkimus bei nagus per tą patį vizitą.

grybelio tyrimas PGR

Grybelio diagnostika – tyrimai

Mūsų klinikoje galite atlikti mikrobiologinį grybelio tyrimą bei PGR grybelio tyrimą, grybelio rūšiai nustatyti.