Kulnų įtrukimai

Pirmasis veiksmas – nustatyti, kodėl atsirado kulnų įtrūkimai, o tik po to imtis jų šalinimo. Kulnų įtrūkimai dažniausiai atsiranda dėl išsausėjusios odos ir drėgmės trūkumo.

Kai kulnai giliai įskilę, kulnų įtrūkimai kraujuoja, yra paraudę ir šlapiuoja, tai gali būti jau ne kosmetinė problema, tad būtina apsilankyti pas specialistą.

Kulnų įtrūkimai dėl pėdų grybelio ligos.

Kulnų įtrūkimai gali atsirasti ir dėl grybelinės infekcijos. Grybelis iš pradžių suardo viršutinį odos sluoksnį, o laikui bėgant skverbiasi giliau. Tokiu atveju būtina teisinga diagnozė ir gydymas. Įtrukimai pasidaro skausmingi, kraujuoja, prasideda uždegiminis procesas.

Priežastys dėl kuriu atsiranda kulnų įtrukimai

» Avitaminozė. Vitaminų trūkumas yra pagrindinis problemos šaltinis, kuris yra svarbiausias vitaminui A. Kenčia visa odą, tačiau ant kulnų tai ypač akivaizdu
» Netinkami batai. Jei žmogus nuolat nešioja aptempta, žemos kokybės avalynė . Su netinkamą avalynė, atsiranda ne tik rimtį įtrūkimai ir nuospaudos, bet ir pėdos deformacija.
» Grybelinės ligos – patogeninė mikroflora pažeidžia visus epidermio ir nagų sluoksnius.
» Diabetas. Asmenims, kenčiantiems nuo šios ligos ir nesinaudojantiems tinkamu gydymu, gali kilti rimtų odos problemų. Ta pati galima pasakyti ir apie kitas endokrinologines problemas – skydliaukės, virškinamojo trakto, inkstų sutrikimus.
» Profesinė veikla. Žmonės, kurie ilgai stovį ant kojų, gali patirti panašų negalavimą.
» Netinkama priežiūra.
» Nesubalansuota mityba.
» Antsvoris, sukeliantis dideles apkrovas kojoms.
» Amžiaus faktorius. Po keturiasdešimties metų pas visus blogėja medžiagų apykaita, epidermis gauna mažiau naudingų medžiagų, pradeda trūkineti ir pasidaro sausas.

Pėdų priežiūros specialistas savo kabinete specialių antgalių pagalba išnaikina sutrūkinėjusias vietas.

Jei jūsų kulnai giliai įskilę, kulnų įtrukimai kraujuoja, yra paraudę ir šlapiuoja, apsilankykite pas mus. Mes nustatome kulnų įtrukimų priežastis ir jas gydome. 

+370 606 40063

Paslaugų kainos