Nuospaudos gydymas

Nuospaudos diagnozę nustato podologas (gydantis pėdų ligas), remdamasis apžiūra. Nuospaudos gydymas prasideda tik nustačius nuospaudos atsiradimo priežastis. Jei gydytojas įtaria, kad nuospaudos susidarymo priežastis buvo bet kokios ligos buvimas, pacientas taip pat gali būti siunčiamas pas endokrinologą, flebologą, ortopedą ar neurologą.

Nuospaudų gydymas

Nuospaudos – kietos odos sluoksnis, kuris atsiranda dėl padidėjusios trinties ar intensyvaus spaudimo. Dažnai nuospaudos atsiranda dėl nepatogios avalynės.

Žinomi nuospaudos tipai

Nuospaudos ant kojų dažniausiai atsiranda dėl žmogaus pomėgio, profesijos, gyvenimo būdo ir netinkamos avalynės.

Žinomi nuospaudų tipai yra šie:

» šlapios nuospaudos;
» sausos nuospaudos;
» šakninės nuospaudos.

Dažnai kyla klausimas, į kokį specialistą kreiptis. Nuospaudos diagnostika, gydymas, prevencija atliekama podologo kabinete. Tai specialistas, padedantis spręsti pėdos srities problemas. Aparatinis pedikiūras padės palaikyti sveikas pėdas. Podologas šlifuoja odą specialiais antgaliais nepažeisdamas sveikų vietų, pašalina tik keratozines vietas.

Žinomi nuospaudos tipai

Nuospaudos gydymas prieš ir po gydymo

Nuospaudos gydymas prieš ir po
2 Nuospaudos gydymas prieš ir po gydymo

Gydymas gali būti konservatyvus ir chirurginis. Koki skirti jums gydymo metodą, spręs mūsų podologas. 

+370 606 40063

Paslaugų kainos

Nuospaudos gydymas

Nuospaudos gydymas gali būti konservatyvus ir chirurginis. Konservatyvi terapija apima specialių kremų, skysčių ar tepalų skyrimą, kurie minkština odą ir prisideda prie laipsniško nuospaudų šalinimo. Nuospaudu šalinimą atliekame subtiliu frezų ir specialių įrankių pagalba. Procedūra nėra skausminga net ir tokiu atveju, jeigu jums skauda priminti nuospaudos vieta.
Palaipsniui mažinama keratozės (suragėjimas) vieta.

Pašalinus nuospaudą, vieta apdorojama gydomąja priemone, ant jos uždedamas dezinfekcinis tvarstis. Podologas būtinai pateikia rekomendacijas dėl priežiūros namuose. Greitai ir saugiai atsikratysite problemos!