tolimesnis nuospaudos gydymas

Nuospaudų šalinimo procesas ir nuospaudos gydymas

Koks yra nuospaudos šalinimo procesas ir tolimesnis nuospaudos gydymas? Pastaruoju metu sulaukėme klientų, kurie nepasidomi mūsų nuospaudų šalinimo procedūra, atėję tikisi šalinimo lazeriais ir pan. Todėl mes imamės seno gero įrankio – pakartotino apšvietimo!

Žinoma, primename – nuospaudos, tai odos suragėjimai, kurie gali būti:

1. Gilūs, turėti šaknelę, pasižymėti skausmu.
2. Be aiškių ribų, minimaliai skausmingi arba neskausmingi.

Nuospaudos gydymas
Nuospaudos gydymas Vilniuje

Nuospaudų šalinimo procesas - nuospaudos gydymas

Kokia procedūros eiga atvykus pas mūsų specialistus?

Nuospaudos gydymas – Atvykus pas specialistą, pirmas dalykas, ką jis atliks – įvertins jūsų situaciją, aptars visus įmanomus galimus faktorius ir priežastis, įtakojančius nuospaudų atsiradimą būtent jūsų atveju, sprendžiant pagal nuospaudų lokacijas bei jūsų įpročius, avalynę, pėdos anatomiją.

Specialistai išsamiai papasakoja kokie veiksniai gali būti svarbūs jūsų problemos atsiradime, kad jūs kuo aiškiau suprastumėte, kaip problemą galima eliminuoti ir kiek tai yra svarbu.

Surinkus visus reikiamus duomenis ir sužinojus jūsų istoriją specialistas rekomenduos jums avalynės/įpročių pokyčius, reikiamas priemones rezultatui pasiekti, reikiamų vizitų skaičių ir pan. Trumpai tariant – su specialistu jau pirmojo vizito metu turite konsultaciją su gydymo plano sudarymu, tačiau visa tai jau įeina į procedūrą (nuospaudų šalinimo), tad registruotis atskirai konsultacijai jums nebūtina!

Vizito metu sutvarkomos ne tik skaudžiosios nuospaudos, bet ir tos, apie kurias klientas gali net nežinoti! Užsiregistravus tokiai paslaugai mes išleidžiame Jus be įtrūkinėjusių kulnų, nuospaudų, suragėjimų.

Nuospaudos gydymas

Nuospaudos gydymas – Prasideda ne mažiau svarbesnė dalis – nuospaudų valymas.

Valymas yra atliekamas sausuoju mechaniniu būdu – kojų nemirkome, dezinfekuojame, čiumpame įrankį ir kruopščiai tvarkome trukdančią nuospaudą.

Iškirpus ar kitaip pašalinus odos suragėjimą įtraukiame antgalius skirtus odos užlyginimui, šlifavimui, likusios suragėjusios odos šalinimui.

Esant poreikiui suteikiame odai paminkštinimą/apsaugą, kad neprasidėtų staigus odos pertekliaus prieaugis toje pačioje vietoje, kadangi odai tokia procedūra gali sukelti tam tikrąją prasme „šoką”.

Visada laukiame jūsų klausimų, ir raginame registruojantis procedūrai pasidomėti apie jos atlikimo metodiką bei užduoti visus jums rūpimus klausimus!

Registruotis telefonu
+37060640063

 

Paslaugų kainos